Sivut eivät toimi parhaalla mahdollisella tavalla ilman JavaScriptiä. Suosittelemme kävijöitä kytkemään JavaScriptin päälle ja päivittämään selaimen.

Yhteystiedot

Henkilökuntamme

A-välitys / Tero Kankaristo LKV

Kakolankatu 1, 20100 Turku

Tero Kankaristo

Toimitusjohtaja
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
Julkinen kaupanvahvistaja

tero.kankaristo@a-valitys.fi
Puh. 040 546 8598

Lue tarkempi esittely

Mika Hossi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
Julkinen kaupanvahvistaja

mika.hossi@a-valitys.fi
Puh. 0400 622 365

Lue tarkempi esittely

Ari Larumo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

ari.larumo@a-valitys.fi
Puh. 040 849 2382

Lue tarkempi esittely

Katja Nordman

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

katja.nordman@a-valitys.fi
Puh. 040 050 9104

Lue tarkempi esittely

Tom Rajalin

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

tom.rajalin@a-valitys.fi
Puh. 040 770 8522

Markus Sinisalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

markus.sinisalo@a-valitys.fi
Puh. 040 575 5295

Lue tarkempi esittely

Valtteri Jumppanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

valtteri.jumppanen@a-valitys.fi
Puh. 0440 908 965


Toimisto

Uusittu toimistomme sijaitsee vähän keskustasta sivussa, Kakolanmäen juurella historiallisessa Portsassa. Toimisto on helppo löytää Kakolankadun ja Sofiankadun kulmasta, puutalon kivijalasta.

Ilmaista parkkitilaa toimiston ympäristössä on hyvin tarjolla. Meillä on tilava, mukava neuvottelutila vaikka kauppoja tai tarjousneuvotteluja varten.

Toimistotilamme on alun alkaen 1920-luvulla ollut leipomo, viimeksi ennen toimistoksi muuttamista se oli taloyhtiön saunatila.

Lue tarkempi esittely toimistostamme

Kakolankatu 1, 20100 Turku

Näytä suurempi kartta

Uusittu toimistomme sijaitsee vähän keskustasta sivussa, Kakolanmäen juurella historiallisessa Portsassa. Toimisto on helppo löytää Kakolankadun ja Sofiankadun kulmasta, puutalon kivijalasta.

Ilmaista parkkitilaa toimiston ympäristössä on hyvin tarjolla. Meillä on tilava, mukava neuvottelutila vaikka kauppoja tai tarjousneuvotteluja varten.

Sivua päivitetty 13.6.2017

Yhteydenottopyyntö